Uz augšu

Ēdienkarte

Pamatēdieni

Ko Jūs zināt par vācu virtuvi?
Slavenās vācu desiņas, zivis, putnu gaļa, salāti.
Vai Jūs kādreiz esat baudījis veselu piena sivēnu?
Mūsu šefpavāram ir ar ko Jūs pārsteigt.
Pie katra ēdiena mēs Jums ieteiksim pašu piemērotāko alus vai vīna šķirni pēc Jūsu izvēles

Dzērieni

Klasiskais pašu populārāko vieglo alkoholisko un alkoholisko dzērienu komplekts. Pie katra ēdiena mums atradīsies tas dzēriens, kas ideāli papildinās garšas paleti.

Alus karte

Tieši pēc šīs alus daudzveidības pie mums nāk mūsu pastāvīgie klienti un ielūkojas ārvalstnieki, kad tie atbrauc uz Rīgu. Desmitiem meistaru darītu alus šķirņu no labākajām Eiropas un Amerikas alusdarītavām. Galveno partiju šajā simfonijā „spēlē” mūsu pašu alusdarītavas aldaru radītās šķirnes.Daži no cilvēces senākajiem zināmajiem rakstiem attiecas uz alus ražošanu гun sadali, piem. Hammurapi likumos ir iekļauti regulējoši likumi alus ražosanai un alus saloniem un "Ninkasi himna" tā ir lūgšana Mezopotāmijas alus dievietei, kas kalpoja gan kā lūgšana, un kā dziesma, kas palīdzeja atcerēties recepti, kultūrā tikai ar dažiem izglītotiem cilvēkiem. Šodien, alus ražošanā ir globāls bizness, kas sastāv no vairākām dominējošiem starptautiskiem uzņēmumiem un daudziem tūkstošiem mazāko ražotāju, sākot no krogiem līdz pat reģionālajām alus darītavām. Par alus stiprums parasti ir ap 4% līdz 6% alkohola tilpums (ABV), lai gan tas var būt no 0,5% (bez alkohola) un 20%, dažas alus darītavas ražo pēdējos gados līdz pat 40% ABV un vairāk. Alus ir daļa no tautu alus dzeršanas kultūras un ir saistīta ar sociālajām tradīcijām, piemēram, alus festivāli, kā arī bagātu krogu kultūru, piemēram, krogu spēles, kā bāru biljards u.c.

Uzkodas pie alus

Tradicionālie krekeri, garneles, vistu spārniņi un daudz kas cits

Galvenais mūsu uzkodu noslēpums ir tāds, ka tās izsmalcinātā veidā pasvītro un papildina alus garšu, to nenomācot. Šim nolūkam mēs pasūtījuma laikā iesakām tās vai citas uzkodas, atkarībā no Jūsu izvēlētā alus.

Rezervēšana

Sazinieties ar mums

Kur atrast

Lāčplēša iela 12
Centra rajons, Rīga, LV-1010

Darba laiks

P. - Pk.: 12:00-23:00
​Se. - Sv.: 12:00-23:00

Kontakti

Phone:(+371) 26-68-68-28 
Email:info@bierhaus.lv

Sekojiet līdzi